ORGANIZATOR

Evention

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych na rynku ICT. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów ICT.

PARTNER MERYTORYCZNY

Randstad

Randstad Sourceright is a global talent solutions leader, driving the talent acquisition and human capital management strategies for the world’s most successful employers. We empower these companies by leveraging a Human Forward strategy that balances the use of innovative technologies with expert insights, supporting both organizations and people in realizing their true potential.

As an operating company of Randstad N.V. — a €23.3 billion global provider of HR services — Randstad Sourceright’s subject matter experts and thought leaders around the world continuously build and evolve our solutions across recruitment process outsourcing (RPO), managed services programs (MSP) and integrated talent solutions.

Read more at randstadsourceright.com.

PATRON MERYTORYCZNY

HR Influencers

HR Influencers to platforma współpracy najbardziej wpływowych liderów branży zarządzania (HR) oraz menedżerów HR z największym potencjałem rozwojowym. Inicjatywa skupia osoby skuteczne w rozwijaniu kapitału intelektualnego oraz marki przywództwa w swoich firmach i otoczeniu, a także najbardziej zaangażowane w tworzenie dobrych praktyk dla pozostałych profesjonalistów zarządzania ludźmi (HR) oraz całego rynku pracy.

Misją HR Influencers jest wypracowanie oraz transfer najlepszych praktyk zarządzania ludźmi (HR) poprzez zbudowanie społeczności zaangażowanych praktyków, ogólnopolski program mentoringowy (HRI Mentors), nawiązanie współpracy z organizacjami biznesowymi, branżowymi i organizacjami pracodawców w Polsce, a także definiowanie kompetencji, których potrzebuje strategiczny praktyk i ekspert od zarządzania ludźmi (HR).

MECENAS

Extended Tools

Od 15 lat  pomagamy organizacjom w Polsce najpełniej wykorzystywać potencjał i kreatywność ludzi  i zespołów z pomocą narzędzi Extended DISC. Dotarliśmy z naszymi rozwiązaniami do ponad 1 500 organizacji i dziesiątek tysięcy ich pracowników, współpracowników czy kandydatów.

W dobie rewolucji cyfrowej, oczekiwania klientów, środowisko pracy, trendy na rynku pracy stawiają nam nowe wymagania. Chcąc pozostać liderem rynkowym i dostarczać najlepsze dostępne rozwiązania wspierające rekrutację, rozwój i zaangażowanie pracowników, rozszerzyliśmy nasze portfolio o nowe marki i narzędzia.

Extended Tools, to cyfrowe narzędzia wspierające rekrutację, rozwój i angażowanie pracowników.

Wiodące międzynarodowe marki, które reprezentujemy w Polsce to:

  • Extended DISC – diagnostyka psychometryczna – predyspozycje i talenty
  • FinxS – Feedback 360°, badanie kompetencji w sprzedaży, badania klimatu organizacyjnego
  • HIVE – pulsowe badania zaangażowania
  • MindMarker – narzędzia Training Reinforcement i Mobile Learning

PATRONI MEDIALNI

EmployerBranding.pl

W szybko zmieniającym się świecie HR musi na bieżąco obserwować zmieniające się oczekiwania i potrzeby biznesu. Musi umiejętnie adaptować dostępne technologie, rozwijać nowe kompetencje i dbać o zaangażowanie wewnątrz organizacji. Jako EmployerBranding.pl dostarczamy aktualności i inspiracji wszystkim, którzy chcą trzymać rękę na HR-owym pulsie.

Enterprise Software Review

Enterprise Software Review to forum wymiany fachowej wiedzy i doświadczeń na temat wykorzystania informatyki w dużych organizacjach. Stawia sobie za cel problemowe podejście do prezentowanych zagadnień i dostarczanie treści, które pomagają w rozwiązywaniu konkretnych spraw związanych z zastosowaniem nowych technologii. To serwis skierowany do menedżerów i ekspertów IT. Porusza zagadnienia dotyczące praktycznych aspektów funkcjonowania informatyki w realiach biznesowej codzienności. Nie mówi o informatyce w ogóle – pokazuje jej użyteczność na przykładzie konkretnych wdrożeń, zastosowań i sytuacji.

GoldenLine

GoldenLine to wiodący serwis rekrutacyjny, oferujący usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. GoldenLine dostarcza kandydatom oferty pracy, opinie o pracodawcach oraz umożliwia założenie profilu zawodowego. Pracodawcom oferuje dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów, usługę rekrutacyjną Jobile, jak i publikację ofert pracy. GoldenLine wspiera firmy w obszarze employer branding poprzez doradztwo i szkolenia, możliwość założenia Profilu Pracodawcy jak i realizację kampanii marketingu rekrutacyjnego.

HRStandard.pl

HRstandard.pl to największy w Polsce portal skierowany do szerokiego grona osób związanych z branżą̨ HR oraz rzetelne źródło informacji o rynku pracy, najnowszych trendach HR i najważniejszych wydarzeniach w branży. Portal to także miejsce dla osób zainteresowanych rozwojem zawodowym i wymianą doświadczeń a także doskonałe uzupełnienie wiedzy dla wszystkich, którzy myślą̨ o strategicznym znaczeniu działów HR w nowoczesnym biznesie i pragną̨ być́ zawsze na bieżąco. Znajdziesz tu wiele ciekawych i przydatnych artykułów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi i nie tylko

HRPolska.pl

HRPolska.pl to portal pasjonatów branży Human Resources, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. To strategiczne miejsce praktyków HR, których inspirujemy w codziennej pracy. Centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy.

Zapraszamy do wymiany doświadczeń osoby zainteresowane rozwojem branży HR. Naszym celem jest zbudowanie silnej społeczności, wspierającej się w zakresie informacyjnym, merytorycznym i narzędziowym.

Lightness

Lightness to hub edukacyjny tworzony przez Zytę Machnicką oraz ekipę specjalistów od HR, EB i komunikacji marketingowej. Realizujemy małe i wielkie projekty strategiczne z obszaru rynku pracy. Największy nacisk kładziemy na szerzenie sprawdzonej i konkretnej wiedzy o autentycznym employer brandingu. Wierzymy bowiem, że absolutnie każda firma, instytucja i organizacja, a także każde miasto, powiat i województwo może być lepszym pracodawcą – może szybciej rekrutować kandydatów i mocniej angażować aktualną kadrę. Wystarczy odkryć ich wewnętrzny potencjał i dać konkretne rozwiązania strategiczne. Przede wszystkim: prowadzimy warsztaty i wystąpienia zamknięte, otwierające na kluczowe zagadnienia w EB, dostarczające wiedzę i narzędzia, wyzwalające firmowy potencjał i doprowadzające zespoły do unikalnych strategii działania. Konsultujemy również działania prowadzone przez różne podmioty rynku pracy (specjalistów HR i EB, pracodawców, agencje HR, agencje marketingowe i PR, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, a także uczelnie i instytucje naukowe, urzędy, miasta i województwa). Zapraszamy na www.lightness.pl

MarkaPracodawcy.pl

MarkaPracodawcy.pl największy w Polsce serwis poświęcony tylko zagadnieniom employer branding. Inspirujemy i wspieramy działania pracodawców zmierzających do poprawy wizerunku swojej Marki Pracodawcy . MarkaPracodawcy.pl to wiedza, newsy i case study przeznaczone dla kadry zarządzającej, dyrektorów, specjalistów HR, specjalistów PR, osób odpowiedzialnych za budowę pozytywnego wizerunku pracodawcy, a także dla pracowników marketingu rekrutacyjnego i osób chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę obszarze employer brandingu.

Zapraszamy do uczestnictwa w programie redakcyjnym  #FriendlyWorkplace

No Fluff Jobs

No Fluff Jobs jako największy portal pośredniczący w procesach rekrutacyjnych i miejsce, gdzie spotykają się deweloperzy różnych technologii oraz rekruterzy szukający specjalistów IT, postawił sobie za cel wprowadzenie transparentności i uczciwości do tego procesu. Tworząc ten portal postawiliśmy przede wszystkim na prostotę formy ogłoszenia oraz transparentność wszystkich zawartych w nich informacji, w tym także widełek płacowych. Chcemy promować przejrzyste formułowanie ogłoszeń, jasne zasady zatrudnienia i jawne widełki finansowe.

Poradnik Przedsiębiorcy

Serwis o tematyce prawno-gospodarczej. Portal swoją tematyką obejmuje kwestie związane z księgowością, podatkami, prawem pracy i ubezpieczeniami, a także biznesem. Dedykowany jest przedsiębiorcom prowadzącym własną działalność oraz specjalistom z branży księgowości, kadr oraz HR.
Portal stanowi bogate źródło wiedzy, informując o najważniejszych zmianach w prawie podatkowym oraz udostępniając artykuły dotyczące aktualnych przepisów i trendów biznesowych. Poza rzetelnymi publikacjami Poradnik Przedsiębiorcy zapewnia szereg przydatnych narzędzi, takich jak kalkulatory czy wzory umów, ułatwiających codzienną pracę właścicieli firm.
Miesięcznie portal skupia blisko 3 miliony czytelników i posiada ponad 7 milionów odsłon.

Rekruter

Magazyn Rekruter powstał z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dotychczas brakowało na rynku tytułu, który w przejrzysty sposób przedstawiałby codzienną pracę ekspertów z branży oraz proponował rozwiązania, jakie mogą im ją ułatwić. Magazyn Rekruter oferuje im te możliwości dostarczając porcję wiedzy oraz platformę wymiany myśli. Będąc głosem rynku rekrutacyjnego, Magazyn pozostaje bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie

Szkoła HR Business Partner

Szkoła HR Business Partner jest pierwszą w Polsce, która swoją metodologię oparła na najbardziej skutecznym do tej pory Modelu Dave’a Ulricha, gdzie działania HR wspierają cele strategiczne firmy i są przekształcane w wymierne rezultaty.
To kompendium wiedzy know-how przygotowane na 3 różnych poziomach zaawansowania, prowadzone wyłącznie przez doświadczonych praktyków HR z wieloletnim doświadczeniem wdrażania modelu HRBP na rynku polskim.

Podstawą nauki w Szkole HR Business Partner jest autorski program narzędziowy wyspecjalizowany na 3 różnych poziomach zaawansowania. Jest to unikatowy program, który w przeciwieństwie do innych programów dostępnych na rynku usług szkoleniowych, nie jest powieleniem tematów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, ale świadomie definiuje rolę i zadania HR Business Partnera w wysokoefektywnej organizacji.

wFirma.pl

wFirma.pl to system do prowadzenia księgowości, kadr i płac, fakturowania i wielu innych narzędzi online. Eksperci wFirmy wspierają swoich klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy oraz dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży księgowości i zarządzania biznesem. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.