ORGANIZATOR

Evention

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych na rynku ICT. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów ICT.

PARTNER GENERALNY

Clarite

CLARITE Polska S.A. jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku dostawców zaawansowanych rozwiązań IT, wpisaną na listę RCB firm obsługujących infrastrukturę krytyczną Państwa. Firma posiada autoryzację wiodących producentów oprogramowania, posiada ponad 150 certyfikatów oraz ponad 35 wykwalifikowanych inżynierów zdolnych do reagowania na dynamiczne zmiany rynkowe. Działamy w obszarze Integracji Systemów, rozwiązań klasy ECM/BPM a od roku 2019 wzbogaciliśmy ofertę o takie obszary jak: Zaawansowana Analityka, Data Science, Artificial Intelligence, Data Governance, Robotic Process Automation, Data Security.

Oferta firmy w obszarze Data Analytics & Automation skierowana jest szczególnie do działów HR, Działu Finansowego, Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta. Dla tych odbiorców szczególnie ważne jest prawidłowe zaprojektowanie i przygotowanie modeli analitycznych oraz przygotowanie warstwy raportowej, bazującej na danych o dobrej jakości jak również zapewnienie bezpieczeństwa samych danych. Automatyzacją procesów (RPA) wsparta nową generacją inteligentnych chatbotów pomoże natomiast w optymalnym wykorzystaniu zasobów ludzkich organizacji wspomagając realizację żmudnych i powtarzalnych procesów biznesowych.

Nasze mocne strony to doświadczenie i wiedza, specjalizacja i koncentracja, unikalna metodyka i podejście.

PARTNER MERYTORYCZNY

RSC Rudzińska Serwińska Consulting

RSC to firma doradcza działająca w obszarze Kapitału Ludzkiego. Pracujemy w oparciu o dwa podstawowe parametry: 20 lat doświadczenia w obszarze executive search zdobyte w największych międzynarodowych firmach doradztwa personalnego, oraz o dogłębne zrozumienie specyfiki rynku polskiego.
Jesteśmy ekspertami w poszukiwaniu najlepszych profesjonalistów w swoich dziedzinach, którzy kreują wzrost wartości firmy.
Szeroka wiedza rynkowa, zdobyta w drodze realizacji projektów executive search, stanowi bogaty benchmark pomocny w innego typu projektach tj. Management Audit czy Assessment Center.

RSC wyróżnia umiejętność wnikliwej analizy potrzeb Klienta i trafnego doboru kandydatów nie tylko pod względem kompetencji merytorycznych lecz także dopasowania do kultury organizacyjnej i specyfiki naszych Klientów. Jest dla nas niezwykle ważnym zrozumienie, jak Klient definiuje swoją kulturę, tj. styl współpracy i komunikacji wewnątrz firmy, model współpracy zewnętrznej, dynamikę działania, stopień uprocesowienia, itp.
Przykładamy również wielką wagę do jakości naszych usług, sposobu przekazywania informacji, poufności danych oraz wiarygodności referencji.

RSC – jako część międzynarodowej grupy Friisberg & Partners (patrz: www.friisberg.com) – może oferować projekty międzynarodowe, udział Konsultantów zagranicznych w realizacji projektów oraz korzystać z międzynarodowego know-how Partnerów.

MECENAS

ctrl+HR

Naszą misją jest niesienie praktycznej pomocy w podejmowaniu decyzji opartych na danych tam, gdzie ważny jest człowiek. Wspieramy w pomiarze efektywności organizacji i wyrażaniu jej w zrozumiałych dla biznesu i zarządu wskaźnikach. Dajemy narzędzia i wiedzę dzięki którym HR staje się strategicznym partnerem zarządu. Uczymy działy personalne i finansowe wspólnego języka, pomagając zbudować opartą na danych komunikację w zakresie zarządzania kryzysowego HR jak i komunikacji wewnętrznej, badań nastrojów, analizy finansowej HRu czy optymalizacji procesów.