WIEDZA

WEBINAR:  Ewolucja działów HR w czasach cyfrowej transformacji

Wytworzenie się rynku pracownika spowodowało drastyczne zmiany w obszarze sposobów zarządzania obszarem HR. Firmy nieustannie poszukują nowych form narzędzi wsparcia. Wyzwaniem dla organizacji jest również utrzymanie rotacji pracowników na pożądanym poziomie i zatrzymanie tych najbardziej wartościowych na różnych szczeblach struktury organizacyjnej firm. W tym celu coraz częściej działy HR wykorzystują coraz bardziej zaawansowane narzędzia analityczne, gdzie ze wsparciem przychodzą działy IT ze swoimi zasobami. O tym, jak działy HR ewoluują będziemy rozmawiali podczas webinaru!

Ludzki wymiar digitalizacji

Sukces cyfrowej transformacji w obszarze HR zależy od danych, a właściwie od tego, jak te dane są wykorzystywane do wspierania strategii biznesowej organizacji. Dlatego people analytics staje się kluczowym elementem zarządzania talentami. Podczas „HR Data Forum 2020” menedżerowie odpowiedzialni za HR oraz powiązane obszary, a także specjaliści od analiz kadrowych i technologii business intelligence będą dyskutować, jak skutecznie i efektywnie wykorzystywać dane podczas całego cyklu zatrudnienia pracownika, nie zapominając, że chodzi o człowieka.

Wywiad z Karolem Wolskim, prelegentem HR Data Forum 2020

Karol Wolski był najwyżej ocenionym przez uczestników prelegentem 2. edycji HR Data Forum, która odbyła się 16 stycznia 2020 r.